projekty.glebia.com.pl

but-szukaj

Aktualności

Zezłomuj swoje auto

POTRZEBUJESZ SZYBKO ZEZŁOMOWAĆ POJAZD?

 


Zadzwoń od razu do holownika: +48 602 211 391
w godz 8 -20

 

JAK UZYSKAĆ ZAŚWIADCZENIE?

 

Firma Auto-Kasacja, jako STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW W11, posiada decyzję nr 200/15/PŚ.Z  Wojewody Mazowieckiego na złomowanie pojazdów.

 

Za złomowanie pojazdu niekompletnego nasza firma może pobrać opłatę,  jest to 200 - 500 zł w  zależności od stopnia zdekompletowania pojazdu.

 

Za każdy kompletny pojazd, który został dostarczony przez właściciela we własnym zakresie, płacimy: 
przeciętnie 150, 200, 300,  350, 400zł .Cennik jest  aktualizowany, zależy od cen odpadów i popytu na części zamienne.

Płacimy gotówką , nie oniżamy cen gwarantowanych ; zależy nam na obopólnym zadowoleniu.

 

W przypadku niektórych pojazdów młodszych, o ponadprzeciętnym stanie technicznym lub takich na które występuje zapotrzebowanie dopuszczamy możliwość negocjacji ceny.

Jeśli klient życzy sobie skorzystać z naszego transportu - od wypłacanej kwoty potrącamy 150zł (dotyczy miasta Warszawy).

 

UWAGA:
Właściciel lub osoba upoważniona ma obowiązek przedstawić do wglądu dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu jeżeli była wydana lub stosowne zaświadczenie wystawione przez organ właściwy ze względu na miejsce ostatniej rejestracji pojazdu.

 

W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, tablic(y) rejestracyjnych, właściciel składa odpowiednie oświadczenie. W takim przypadku, oraz jeżeli właściciel pojazdu nie jest uwidoczniony w dowodzie rejestracyjnym konieczne jest przedstawienie dokumentu własności pojazdu, np: umowy kupna-sprzedaży, faktury, aktu darowizny, odpisu wyroku sądu itp.

 

 

 

 

Jesteś ciekawy co stanie się z autem, które zostawisz u Nas?

Pojazd poddawany jest szeregowi czynności mających na celu jego ostateczne zezłomowanie. 

Obejrzyj film..