Pn.-Pt 8.00-17.00
Sob. 8.00-15.00
Ul.Strażacka 39b
04-462 Warszawa
Wyszukiwarka części
formularze autokasacja
 
Opinie i uwagi
 
Zobacz nas
Współpracujemy

Współpraca z ARES

Auto-Kasacja, jako jedna z kilkunastu firm, jest zrzeszona w tzw. systemie ARES, w którego skład wchodzą tylko stacje demontażu o ustalonym profilu działania i ochrony środowiska.

System ARES to przede wszystkim skondensowana baza danych samochodowych części zamiennych wszystkich uczestniczących w nim stacji demontażu.  

 

Współpraca z FORS

autokasacja

Auto-Kasacja współpracuje ze stowarzyszeniem Forum Recyklingu Samochodów FORS, które jest ogólnopolskim stowarzyszeniem posiadającym osobowość prawną, działającym na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w Polsce.

Celem tego stowarzyszenia jest promowanie takiego postępowania z samochodami i samochodowymi elementami eksploatacyjnymi w trakcie ich całego cyklu życia, aby zminimalizować ich niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne, a przy tym użytecznie wykorzystać części i materiały w nich zawarte.TAGI: autokasacja, strażacka, warszawa, autozłom, szrot, autoszrot, schrot, złomowisko, złom, części używane, czesci uzywane, czesci do samochodow, czesci samochodowe, kasacja pojazdów